mastercard

Międzychód - Bo bezpieczeństwo jest najważniejsze, dlatego też... przeczytajcie koniecznie

2020-01-09 10:42:35

Wasze bezpieczeństwo jest dla nas zawsze najważniejsze, dlatego też 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Międzychodzie został zarejestrowany i zgłoszony jako impreza masowa. A jeśli jest to impreza masowa, to musi mieć - i ma - swój regulamin, który musi być przez wszystkich bezwzględnie przestrzegany i respektowany. Jeśli więc wybieracie się do międzychodzkiej hali w najbliższą niedzielę 12 stycznia, to zachęcamy do zapoznania się z tym dokumentem już dzisiaj.

REGULAMIN IMPREZY MASOWEJ 28. FINAŁU WOŚP W MIĘDZYCHODZIE ZNAJDZIECIE TUTAJ

Chcemy też zaznaczyć, że kolejny rok z rzędu naszym przyjacielem w kwestii bezpieczeństwa została Agencja Ochrony LION, która zadba o bezpieczeństwo uczestników niedzielnej imprezy w Międzychodzkim Ośrodku Sportu, Turystyki i Rekreacji sp. z o.o.

Agencja Ochrony LION

Ponadto w międzychodzkiej hali i jej okolicach nad bezpieczeństwem uczestników będą także czuwali: Straż Miejska w Międzychodzie, Komenda Powiatowa Policji w Międzychodzie, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Międzychodzie i Ochotnicze Straże Pożarne Gminy Międzychód. Szanujcie przedstawicieli służb i stosujcie się do ich zaleceń.

- MIMO TO PAMIĘTAJCIE! Nikt i nic nie jest jednak w stanie lepiej zabezpieczyć takiego wydarzenia\, niż... zdrowy rozsądek jego uczestników. Zatem do zobaczenia w niedzielę. SIEMA! - mówi Jakub Zachciał\, szef Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Międzychodzie.

Początek imprez w międzychodzkiej hali przy ulicy Dworcowej w niedzielę od godziny 11:00.